KONST / Litografier / Färglitografi 14666179
nr 1466 6179
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 44/150, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
måndag 9 maj 2022
kl 18:59:39
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann